Header Image

Doktor İlhami Yozgatlı Hocamız YURT Sendikalı oldu

Read Time:1 Minute, 26 Second
Doktor İlhami Yozgatlı Hocamız YURT Sendikalı oldu

Sayın Doktor İlhami Yozgatlı Hocamıza Teşekkür Mesajımızdır.
Ankara Şehir Hastanesi Çocuk Hastalıkları bölümünde görevli, Baştabip Yardımcımız çok saygıdeğer hocamız, kişiliğinde ve kimliğinde herkes için örnek karakter, kendisini tanıyan her insanın yüzünü  güldüren ve görev hayatında ve özel yaşantısında kendini tanıyan her insanda hoş sedalı bir şekilde iz bırakan hizmet ve gönül dostu; Dr. #İlhamiYOZGATLI hocamız tercihini YURT Sendikaları Konfederasyonumuza bağlı YURT-Sağlık Sendikasına üye oldu
Bilindiği üzere Sağlık Çalışanlarımızın birikmiş sorunlarının dağ gibi arttığı, Yetkili sendikacılık adına  etkin sendikacılığın  yapılmadığı, Tüm Sağlık  Çalışanlarımızın özlük hakları  başta olmak üzere; İdari, hukuki diğer birikmiş sorunlarıyla baş başa bırakıldığı bu dönemde; YURT Sendikalarının Hizmet vizyonu  ve kişiliğimize inanarak yanımızda yer alarak YURT-Sağlık Sen’e üye olması bize onur ve gurur vermiştir.
Sayın Doktor İlhami Yozgatlı hocamız, saygın tavrıyla bizlerin yanında yer alarak gücümüze güç katmıştır. Allah kendisinden ve tüm sendika yol arkadaşlarımızdan sonsuz kere razı olsun. Yaradan bize bizi kendilerine, kendilerinize bize mahcup etmesin inşallah
Hani Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk bir özdeyişinde diyor ya! “Vazgeçenler değil, mücadele edenler tarihe geçer.” diye.
Biz de büyük önderin bu özdeyişinden aldığımız feyz ve ilhamla geçmiş dönem sendikal kimliğimizden de bilindiği üzere hizmet amacımızdan, Siyasetten uzak kişilikli duruşumuzdan ve mücadeleci azim ve kararlılığından hiçbir zaman geri adım atmadan hak ve hakikat adına doğru bildiğimiz yolda devam etmeyi ve hizmet üretmeyi kendimize en büyük görev bildik.
Sendikal Hizmette bize yol arkadaşı olan siz dost ve kardeşlerimizin temsiliyetinde onur ve gururla sizlerden aldığımız sarsılmaz güç ve güvenle; Yurt Sendikalarımızım kendi kurumsal kimliğinde de var ettiği gibi; Biz Birlikte Güçlüyüz. Sloganının verdiği amaç birlikteliği içinde hizmetimize devam edeceğiz.
Bizlere güvenen ve destek olan herkese önce YURT-Sağlık Sen ailemiz, sonrada şahsım adına  sonsuz  teşekkürlerimi  bildiriyorum.

YURT-Sağlık Sen
Ankara İl Yönetim Kurulu Adına
Cemil KARAKUŞ

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir