Header Image

Vahap KUŞBAY

04.01.1974 Yılında Malatya Yazıhan Durucasu köyünde doğdum. İlkokulu Durucasu ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra köyümüzdeki eğitim olanaklarının yetersiz olması nedeniyle Malatya Yeşiltepe ortaokuluna kaydım yapıldı ve aynı zamanda Malatya Yetiştirme yurdunda ki serüvennimde başlamış oldu, ortaokul ve liseyi Malatya Yeşiltepe lisesinde tamamladıktan sonra Üniversite sınavlarında başarsız olmam nedeniyle çok sevdiğim Malatya Yetiştirme Yurdunda 1993 yılının Temmuz ayında ayrılmak zorunda kaldım.
Malatya Milli Eğitim Müdürlüğünün açmış olduğu sınavla Malatya Kuluncak Yatılı bölge okulunda göreve başladım. Burada 11 ay çalıştıktan sonra istifa ettim.
Daha sonra  SSK Genel Müdürlüğü tarafından açılan sınavla 1995 yıllında Ankara SSK Dışı kapı Hastanesinde göreve başladım, 1996 yılında Ankara Etlik İhtisas hastanesine tayin oldum, 1997 – 1999 yılları arasında vatani görevim olan askerliğimi yaptıktan sonra tekrar Ankara Etlik ihtisas Hastanesinde ki görevime döndüm 2012 yıllı aralık ayına kadar aynı hastanede görev yaptım.
2013 Yılında Malatya Yazıhan Entgre Devlet Hastanesine tayin aldım.2014 yıllında Yeşiyurt Toplum Sağlığı Merkezinde göreve başladım halen burada çalışmaktayım.
01 Kasım 2014 yılında Sendikamızın yapılan 1. Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma Başkanı) olarak görev aldım. Görev aldığım sürece Sendikamıza elimizden geldiğince en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim.
Gelin hep bir olalım hiç bir ideolojiye, hiç bir siyasi oluşuma hizmet etmeyen sadece ve sadece insana insan olduğu için değer veren Sendikamızla yola devam etmeye davet ediyorum.
BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ…